Mwen Holland COVID-19 Deklarasyon

Kòm yon founisè kle nan endistri pharmaceutique a atravè lemond, nou te vle re-asire kliyan nou yo ak patnè ke nou se 100% angaje nan fè tout bagay nan pouvwa nou yo sipòte biznis ou ak batay la kont COVID-19.

Nou okouran e fyè de wòl enpòtan nou jwe nan moman difisil sa yo. Nou trè rekonesan pou kòlèg nou yo nan endistri pharmaceutique mondyal la pou travay yo ap fè pou sipòte tretman pandemi sa a. Nou avèk ou e yo te vle kenbe ou enfòme sou ki jan nou fè fas a defi sa a:

  • Nou se kounye a opere kòm nòmal ak fwa plon regilye epi kapasite nou an pa te afekte. Nou pral fè tout bagay nan pouvwa nou yo kenbe e menm ogmante kapasite sa a satisfè kondisyon ou yo.
  • Kòm yon biznis, nou te deja pran etap sa yo pwoteje mendèv nou an, chanje pratik k ap travay yo nan lòd yo kenbe kontinyasyon nan sèvis yo. Si ou ta renmen plis detay sou prekosyon sa yo, yo disponib nan dokiman politik nou an.
  • Nou ap kontakte regilyèman ak founisè kle nou yo. Nou kenbe aksyon konsiderab nan materyèl anvan tout koreksyon yo itilize pou fabrikasyon outil grenn ak sa yo yo sekirite pou plizyè mwa ap vini yo.
  • Nou okouran ke vòl pasaje yo te anile ak restrenn atravè lemond men machandiz ap kontinye, e kounye a nou anbake atravè glòb la. Nou pral fè efò pou jwenn yon wout pratik kote restriksyon yo aplike.
  • Konpayi an kenbe estati Konnen li yo, se konsa nou ka fè jèn tras nou machandiz nan sekirite ayewopò ki pèmèt pou 24/48 livrezon èdtan.
  • Si w ap travay sou medikaman ki egziste deja itilize nan trete COVID-19 nou pral fè kèlkeswa sa li pran pou li kapab delivre zouti ou bezwen yo. Tanpri kontakte nou.
  • Si w ap travay sou pwojè sa yo konbat COVID-19 nou pare pou ede nan nenpòt fason posib. Kòm yon biznis, nou gen yon konesans kolektif nan manifakti grenn ki kouri dè santèn de ane sa yo. Nou vle fè sa disponib pou ou. Tanpri kontakte nou.
  • Mwen Holland gen yon rezo sipò pou kliyan etann atravè mond lan. Yo kanpe pare pou ede ou ak pou konfò ou, w ap jwenn yo nan lis anba a.
  • Ajan teknik nou yo disponib Èdtan 24 nan yon jounen atravè yon gran varyete opsyon kominikasyon: telefòn, Imèl, Ekip Microsoft, Skype, GoToMeeting, WhatsApp, LinkedIn, WeChat ...
  • Nou okouran ke anpil nan moun ou yo pral absan oswa k ap travay adistans ak ke ou ka bezwen travèse tren anplwaye ak edike nouvo anplwaye yo satisfè demand pwodiksyon an. Nou devlope nou sistèm fòmasyon sou entènèt yo kouvri kondisyon sa yo epi nou ta renmen fè sa disponib pou ou gratis. Nenpòt bagay nou ka fè pou sipòte kontinwite operasyon ou yo pral fè.

Kòm ou se okouran, sa yo, se tan volatil ak jan sitiyasyon chanje, nou pral kenbe ou jiska dat. Nou trè fyè de mendèv nou yo ak endistri nou an. Ansanm, n ap fè yon diferans.

Javier Raposo
Komèsyal & Direktè Maketing
Mwen Holland Ltd
peyi non Non biznis lan Imèl Telefòn biznis
Sipò mondyal la Andy Dumelow Mwen Holland andy.dumelow@iholland.co.uk + 44 7970 705544
Sipò mondyal la Lik Hoskin Mwen Holland luke.hoskin@iholland.co.uk + 44 7825 007589
Sipò mondyal la Javier Raposo Mwen Holland javier.raposo@iholland.co.uk + 44 7469 158981
Sipò mondyal la Mina Choi Mwen Holland mina.choi@iholland-asia.com + 82 10 4870 4772
Sipò mondyal la Ed Lobato Mwen Holland ed.lobato@iholland.co.uk + 55 21 99408 4699
Sipò mondyal la Steve Deakin Mwen Holland steve.deakin@iholland.co.uk + 44 7970 861106
Ajantin Daniel Curbelo Avanse Ajantin administra@advanceargentina.com + 54 11 4926 1253
Ostrali Bruce Drysdale Fallsdell machin Pty, Ltd bruce@fallsdell.com.au + 61 2 9791 0933
Ostrali Darren Cameron Fallsdell machin Pty, Ltd darren@fallsdell.com.au + 61 2 9791 0933
Ostrali George Stam Fallsdell machin Pty, Ltd george@fallsdell.com.au + 61 2 9791 0933
Baltik eta yo Victoras Voska LS Konsilte viktoras.voska@lsconsult.lt + 37 0650 25318
Bangladèch Amir Khan Precisa Techno Komès amir@precisabd.com + 880 28 931 056
Bangladèch ASM Shahjahan Precisa Techno Komès shahjahan@precisabd.com + 880 28 931 056
Bolivi Alan Shave Alan W Shave & Associates awshave@gmail.com + 591 720 88332
Brezil Helena Maier STEQ helena@steq.com.br + 55 11 5186 9400
Brezil Ed Lobato Mwen Holland sipò LATAM ed.lobato@iholland.co.uk + 55 21 99408 4699
Bilgari Radoslav Todorov Todorovi Ltd rado_todorov@hotmail.com + 359 2 9586 194
Chili Rodrigo Jeldes Ariadne rjeldes@ariadne.cl + 56 223 183574
Lachin Yutong Li Behealth Pharma qjhan@behealth-pharma.com + 86 10 6738 5962
Kolonbi Juan Quintero Technopharmed gerencia@technopharmed.com + 57 313 831 1426
Kwoasi Lovro Bosnic Larus Pwojè doo lovro.bosnic@zg.t-com.hr + 385 1387 3161
Repiblik Tchekoslovaki Jakub Gsela Driga Gwoup SRO gsela@driga.cz + 420 257 924 633
Denmark Gulli Halldorsson Simp Pharma ApS gulli@simulpharma.com + 45 51828267
Repiblik Dominikèn Enrique Fondeur Tecno Empaque SRL efondeur@tecnoempaque.com + 1 809-284-1690
peyi Lejip Alaa Borhan STADCO aborhan@stadco.com.eg + 202 24184275
Lafrans Hamid Darkaoui Keyser Mackay h.darkaoui@keymac.com
Almay Natalie Vogt Vogt Pharmatools natalie.vogt@v-gt.de + 49 421330 29 876
Lagrès Iliana Mitsi Labochem SA iliana_mitsi@labochem.gr + 30 210 92 31927
Lagrès John Galanopoulos Labochem SA john_galanopoulos@labochem.gr + 30 2109231927
Ongri Rose Sandor Rose Sandor rose.sandor@t-online.hu + 36 209 700439
peyi Zend Dhaval Soni Inos Technologies Pvt. Ltd dhaval@inos.in + 91 99786 55433
peyi Zend Gaurav Soni Inos Technologies Pvt. Ltd gaurav@inos.in + 91 99780 05145
Endonezi Jefri Lesilolo PT Finpac Anugerah Indonesia Ltd jefrilesilolo@yahoo.co.id + 62 21 54 36 1284
Iland Pòl Furlong PMS Limited paulfpms@gmail.com + 35 3518 71369
Itali Luca Bertuzzi Vizite bertuzzi@visviva.it + 39 331 580 7837
Itali Simone Varallo Vizite varallo@visviva.it + 39 331 618 5950
Itali Delphine Robert Vizite robert@visviva.it + 39 075 372 4831
Itali Jonatan Gatti Vizite gatti@visviva.it + 39 347 227 7426
Japon Tatsuhiko Nakamura Higuchi nakamura@higuchi-inc.co.jp + 81 3542 05530
Japon Ryuso Fujimori Higuchi fujimori@higuchi-inc.co.jp + 81 3542 05530
Mwayen Oryan Joanne Smirat Sèvis konsiltasyon entènasyonal yo admin@ics-org.net + 96 26 5850751
Mwayen Oryan Michael Manneh Sèvis konsiltasyon entènasyonal yo manneh@ics-org.net + 96 2658 0751
Malezi Ng Soohooi mwen-Mach Revolisyon soohooi_ng@hotmail.com + 60 1268 62877
Meksik Eduardo Dominguez Opis Acessores dominguezed@opus-a.com.mx + 52 55 4357 6930
Pakistan Saeed Akhtar Prokurasyon endistriyèl la indussource@yahoo.com + 92 21 346 80577
Panama Renzo Ciravolo Dulab Tecnica CA dulabcimica@cantv.net + 58 2122 422168
Perou Humberto Alea Duos Pharma SAC humberto.alea@gmail.com + 51 97 548 1144
Polòy Katarzyna Dobkowska MD Consulting k.dobkowska@md-consulting.pl + 48 2264 90205
Pòtigal Antonio Cardoso Cosolma Antoniocardoso@cosolma.com + 351 228327684
Woumani Marian Zloteanu Endepandan mzloteanu@yahoo.co.uk + 40 741254263
Larisi Kristina Vanda InterPharm Teknoloji k.vanda@ift.ru + 7 916 147 8173
Larisi Pavel Andreev InterPharm Teknoloji pavel@ift.ru + 7 495 950 5665
Lafrik di sid Andre Conti PakMax andrewconti@pakmax.co.za + 27 11 2345366
Lafrik di sid Helen Griffiths PakMax helengriffiths@pakmax.co.za + 27 11 234 5366
Lafrik di sid Joanna Wylie PakMax joannawylie@pakmax.co.za + 27 11 234 5366
Espay Marta Esteban Viclina pake marta@viclinapack.com + 34 93118 5000
Espay Victor Carrera Viclina pake victor@viclinapack.com + 34 93118 5000
Tinizi Fathi Bahri Societe Tunisienne Medicale sotumed@hexabyte.tn + 216 98315195
USA & Kanada Lik Hoskin Mwen Holland Ltd luke.hoskin@iholland.co.uk + 44 7825 007589
Turkey Asli Akyurekli Tèm Kozmetik Ilac Makina asli.akyurekli@temacons.com + 90 532 362 7664
Turkey Aylin Yasar Tèm Kozmetik Ilac Makina aylin.yasar@temacons.com + 90 5323627664